جمعه, 4 مهر 1399
  • ساعت : ۱۳:۴۳:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 1854
بیمه پارسیان 250 ریال سود به ازای هرسهم تقسیم كرد

با تصویب صورت های مالی؛

بیمه پارسیان 250 ریال سود به ازاي هرسهم تقسیم کرد

 

به گزارش روابط عمومي شركت بيمة پارسيان؛ مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمة پارسيان صبح روز شنبه 31خرداد ماه با حضور بیش از 74 درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به 1398/12/29 به تصویب سهامداران رسید.

بر اساس این گزارش؛ اين شركت بيمه بورسي امسال مجمع عمومي عادي سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهي دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

اين مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. پس از قرائت آياتي چند از كلام ا... مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران ابتدا نسبت به انتخاب ریيس مجمع، نظّار و منشي جلسه اقدام و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس گزارش فعاليت هاي شركت در سال 98 توسط مديرعامل ارایه گرديد.

از نكات مهم این گزارش رشد سودآوری و اندوخته­ هاي درخور توجه در سال 98 بيمه پارسيان بود كه توسط آقاي اويارحسين نایب رییس هيأت مديره و مديرعامل شركت به تفصيل شرح داده شد.

تركيب بهينة پرتفوي، ايفاي تعهدات قانوني و آیين نامه‌اي، همچنين شفافيت صورت هاي مالي از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالي مورد اشاره بود.

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارایه پاسخ­هاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورت هاي مالي برای عملكرد منتهي به 1398/12/29 به تصويب رسيد و در زمينة ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور نيز بحث و بررسي لازم ب