شنبه, 1 مهر 1402

بیمه تکمیلی درمان


  بیمه درمان تکمیلی گروهی

  بیمه درمان تکمیلی گروهی

  بيمه درمان تکمیلی گروهی

  فراهم‌سازی سلامتی كاركنان و خانواده‌های آنان و نيز تامين آرامش ايشان در هنگام بروز بيماری، موضوعی است كه هر سازمان پيشرو آن را بر خود فرض می‌داند. بر همين مبنا است كه سازمان‌ها تلاش می‌كنند با تامين پوشش‌های بیمه تکمیلی درمان برای كاركنان خود، آرامش خاطر را برای آنان فراهم سازند.

  سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را براي كاركنان خود فراهم نمايند، اما جبران هزينه های درمان توسط اين صندوق‌ها كافي نمی‌باشد زيرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزينه‌های درمان مي‌كنند. بنابراين به منظور جبران مابه‌التفاوت هزينه درمان تا سقف هزينه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بيمه درمان تکميلی از سوی شركت بيمه پارسيان ارائه شده است.

  بيمه پارسيان ضمن آرزوي زندگي توام با سلامتي و به‌دور از بيماري‌ها و حوادث، با فراهم‌سازي پوشش‌هاي درمان تكميلي براي كاركنان موسسات و سازمان‌ها در سراسر كشور، بر اين اميد است كه بتواند آرامش را در لحظه‌هاي دشوار بيماري به آنان و خانواده‌هايشان هديه نمايد. هم‌چنين با ارائه تخفيفات گروهي به سازمان‌هاي با تعداد كاركنان بيش از 1000 نفر، اين شركت تلاش نموده تا استفاده از قراردادهاي درمان تكميلي را براي اين سازمان‌ها مقرون به صرفه‌تر سازد. بيمه پارسيان در قبال قرارداد بيمه درمان تكميلي با سازمان‌ها، تامين موارد زير را براي افراد تحت پوشش اين قرارداد تعهد مي‌نمايد:

  جبران هزينه‌هاي درمان به شرط بستري و جراحي در بيمارستان و مراكز جراحي محدود (با بيش از 6 ساعت بستري)،ديسك ستون فقرات،شيمي درماني به شرط بستري بيمه شده، راديوتراپي،گامانايف آنژيوگرافي قلب و انواع سنگ‌شكن.
  جبران هزينه‌هاي جراحي مغز و اعصاب مركزي و نخاع (به استثناء ديسك ستون فقرات)،گامانايف، قلب، پيوند كليه، مغز و استخوان و پيوند ريه و كبد حداكثر تا دو برابر تعهد بيمارستاني.
  هزينه‌هاي زايمان طبيعي و سزارين.
  جبران هزينه‌هاي سونوگرافي، ماموگرافي، انواع اسكن‌ و‌ سي‌تي‌اسكن، انواع آندوسكوپي، ام‌ آر‌ آي، اكوكارديوگرافي، استرس‌اكو،‌ دانسيتومتري.
  جبران هزينه‌هاي مربوط به تست ورزش،‌تست آلرژي،‌ تست تنفسي، نوار عضله، نوار مغز، نوار عصب و نوار مثانه، آنژيوگرافي چشم، شنوايي سنجي، بينايي سنجي و هولتر مانيتورينگ قلب.
  اعمال مجاز سرپايي شامل: شكستگي‌ها، گچ‌گيري، ختنه، بخيه، كرايوتراپي، اكسيزيون، ليپوم، تخليه كيست، ليزر درماني و بيوپسي.
  جبران هزينه‌هاي مربوط به رفع عيوب انكساري چشم به ميزان 3 ديوپتر و بيشتر براي هر چشم.
  هزينه آمبولانس (داخل و بين شهري) و ساير فوريت‌هاي پزشكي در صورتيكه نهايتاً منجر به بستري شدن بيمه شده در بيمارستان گردد.
  جبران هزينه هاي خدمات آزمايشگاهي شامل آزمايشهاي تشخيص پزشكي،‌ پاتولوژي يا آسيب شناسي و ژنتيك پزشكي،‌ انواع راديوگرافي، نوار قلب و فيزيوتراپي.
  جبران هزينه هاي نازائي و ناباروري شامل اعمال جراحي مرتبط، IUI،‌GIFT،‌ZIFT ،‌ITSC‌، ميكرو اينجكشن و IVF.
  جبران هزينه هاي مربوط به خريد عينك طبي و لنز تماسي طبي.
  جبران هزينه هاي مربوط به خريد سمعك.
  جبران هزينه هاي مربوط به دندانپزشكي شامل خدمات (‌كشيدن،‌ پركردن، جرم‌گيري، بروساژ، ترميم، درمان ريشه و روكش)
  جبران هزينه هاي مربوط به دارو و ويزيت (‌مازاد بر سهم بيمه گر اول)و خدمات اورژانس در موارد غير بستري .
  جبران هزينه هاي مربوط به اعضاي طبيعي بدن (جهت گروههاي بالاي 1000 نفر).

   

   icon سامانه بيمه‌گزاران درمان (سیناد)
  user_person  سامانه بيمه‌شدگان درمان (بنیان)
   full_page_icon معرفي‌نامه بيمارستاني(ويژه بيمارستان‌ها)
   شرايط عمومي بيمه ‌نامه
    دريافت فرم پيشنهاد بيمه‌نامه
   Search_icon جستجوي نمايندگان

   

  راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی گروهی

  بيمه پارسيان متعهد است در صورت بروز خسارت احتمالي با جبران آن در اسرع وقت آرامش را براي شما به ارمغان آورد...توضيحات بيشتر

  براي دريافت اطلاعات بيشتر فقط كافيست با 8259-021 مركز ارتباط با مشتريان بيمه پارسيان تماس حاصل فرماييد.

   


   

   

  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0