سه‌شنبه, 28 فروردين 1403
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 1964
پیام تبریك مدیرعامل بیمه پارسیان به مناسبت 13آذر روز بیمه

پیام تبریک مدیرعامل بیمه پارسیان به مناسبت 13آذر روز بیمه

صنعت بیمه همواره یکی از ارکان مهم اقتصاد هر کشوری بوده و نقش آن در آسایش و رفاه جامعه انکار ناپذیر است.

در کشور عزیزمان هم ، فعالان این صنعت نهایت تلاش و کوشش خود را به کار    گرفته اند تا بهترین خدمت را به تمام اقشار جامعه چه در حوزه تولید و صنایع مختلف و چه برای مردم شریف ایران ارائه نماید.

روز 13آذر که به نام روز بیمه نامگذاری شده است فرصتی است برای تقدیر از تمام تلاشگران این صنعت که برای فراهم نمودن آسایش بیمه گذاران و رفع دغدغه زیان دیدگان همواره آماده به خدمت هستند و در این راه از هیچ  کوششی دریغ  نکرده اند.

بیمه پارسیان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور در سال های فعالیت خود با تکیه بر کارکنان متخصص و متعهد همواره سعی کرده با حرکت در مسیر رشد و تعالی موجبات رضایت خاطر بیمه گذاران خود را فراهم نماید.

در سال جاری؛ کسب مجدد سطح اول توانگری مالی در صنعت بیمه که با افزایش عدد توانگری همراه بود ، دریافت مجدد مجوز قبولی اتکایی داخلی که طبق لیست منتشر شده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، بیشترین ظرفیت قبولی اتکایی داخلی در بخش خصوصی صنعت بیمه کشور متعلق به بیمه پارسیان می باشد و نرخ سودآوری و رشد قابل توجه در کسب پرتفوی متوازن، نشان از توانمندی های حرفه ای و مالی بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور دارد و ما در این راه تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین خدمات را به ذی نفعان و بیمه گذاران بیمه پارسیان ارائه نماییم و این مسیر رشد و تعالی را همواره حفظ کنیم.

اینجانب روز 13 آذر ماه را به تمامی فعالان و تلاشگران صنعت بیمه کشور تبریک می گویم و برای این عزیزان در تمامی مراحل زندگی آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

 

    هادی اویارحسین

نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل

بیمه پارسیان

امتیاز :  ۳.۴۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0