شنبه, 2 تير 1403  بیمه حوادث

  بیمه حوادث

  اگرچه پیشرفت دانش و فن‌آوری باعث پیشگیری از بروز برخی حوادث ناگوار شده است، اما هنوز سلامتی و حیات انسان‌ها در معرض خطرات و حوادث اجتناب ناپذیر بسیاری قرار دارد که گاه منجر به زیان‌های غیر قابل جبرانی می‌گردد. پس از حادثه معمولا هزینه‌هایی را متقبل می‌شوید که قبلا هرگز به آنها فکر نکرده بودید. بیمه حوادث سرمایه مناسبی را جهت بهبود شرایط خانواده‌های حادثه دیده تامین می‌نماید.

  چرا بیمه حوادث، چرا بیمه پارسیان؟

  هر لحظه خطرات بی‌شماری جان و مال انسان را تهدید می‌کند. شرکت بیمه پارسیان با امید آنکه هیچ‌گونه حادثه‌ای برای هیچ‌یک از هموطنان عزیز رخ ندهد، با ارائه بیمه حوادث تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه‌دیدگان را در شرایط سخت فراهم سازد. شما میتوانید با بخش کوچکی از درآمد خود، هزینه‌های سنگین وقوع حوادث غیر مترقبه را جبران کنید. بیمه حوادث پشتوانه‌ای محکم و آرامش خاطری برای روزهای سخت زندگی است.

  انواع بیمه‌ نامه‌های حوادث

  بیمه حوادث به دو صورت انفرادی و گروهی ارائه می‌شود. حادثه موضوع این بیمه‌نامه، عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده شخص بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، از کار افتادگی و یا فوت وی شود.

  line 

  بیمه‌ حوادث انفرادی

  بیمه‌ حوادث انفرادی

  هر فردی می تواند با پرداخت مبلغی اندک با خرید بیمه حوادث انفرادی، خود را در مقابل کلیه خطرات ناشی از حوادث مختلف که باعث فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم و یا ایجاد هزینه .......  ادامه مطلب

   

  بیمه‌ حوادث گروهی

  بیمه‌ حوادث گروهی

  این قرارداد به‌صورت گروهی برای افراد ارائه می‌گردد. موضوع این بیمه‌نامه عبارت ‌است از پوشش فوت و نقص عضو کلی و جزئی دائم و هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه مشمول بیمه در 24 ساعت شبانه‌‌روز، در محیط کار یا فراغت، بدون ....... ادامه مطلب


  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0