شنبه, 2 تير 1403


  بیمه‌ حوادث انفرادی

  بیمه‌ حوادث انفرادی

  هر فردی می تواند شخصا با پرداخت مبلغی اندک با خرید بیمه حوادث انفرادی، خود را در مقابل کلیه خطرات ناشی از حوادث مشمول بیمه که باعث فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم و یا ایجاد هزینه پزشکی گردد تحت پوشش بیمه قرار دهد. در این نوع از بیمه حوادث، خطرهای ناشی از حوادث در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر مکان جغرافیایی تحت پوشش می باشند و می‌تواند، کلیه خطرات اعم از شغلی، تحصیلی،‌ تفریحی و ... را در بر بگیرد.

  مبلغ حق بیمه این بیمه‌نامه براساس نوع شغل، ‌سفر و یا فعالیت ورزشی فرد تعیین می گردد و مبلغ حق بیمه نیز علاوه بر آن با توجه به میزان سرمایه تعهد شده فوت، ازکارافتادگی تغییر خواهد کرد. 

  طبقه شغلی تعریف شغل
  1 افرادی هستند که در فعالیت‌های روزمره خود با حداقل خطر مواجه هستند. مانند کارمندان دفتری و اداری، مهندسین طراح، فروشندگان تجاری و .... .
  2 افرادی که در فعالیت‌های روزمره خود با خطرات بیشتری نسبت به طبقه شغلی یک روبه‌رو هستند و معمولاً علاوه بر استفاده از نیروی فکری، کارهای دستی بدون استفاده از ماشین‌آلات صنعتی را نيز انجام می‌دهند، در این طبقه گنجانده می‌شوند. مانند مهندسین ناظر و بازاریابان، خانه‌دار و خیاط و ...
  3 این طبقه شامل کسانی می‌شود که متخصص یا نیمه متخصص می باشند و اکثر آنها با ماشین‌آلات و ادوات صنعتی کار می‌کنند. مانند کشاورزان، کارکنان ساختمانی، تعمیرکاران ادوات برقی و مکانیکی، رانندگان ماشین‌های سواری و ... .
  4 این طبقه شامل کسانی می‌شود که با ماشین‌آلات و ادوات صنعتی پرخطر کار می‌کنند. نظیر: پرس‌كاران، دکل‌بندها، ماموران آتش‌نشانی، رانندگان ماشین‌های سنگین، برقکاران ساختمانی و ...
  5 این افراد، افرادی هستند که در فعالیت‌های روزمره خود با بیشترین خطر روبرو هستند. نظیر خلبان آزمایشی، کارگران معادن زیرزمینی، مهندسین برق فشار قوی و ... .

   

  بيمه‌نامه حوادث انفرادی قابل ارائه به دو صورت دفترچه‌ای و غيردفترچه‌ای برای هم‌وطنان گرامی می‌باشد. در نوع بيمه حوادث دفترچه‌ای می‌توان ميزان سرمايه‌ را از بين مبالغی که از پيش تعيين شده‌ انتخاب کرد و در صورت تمايل به افزايش سرمايه، می‌توان از نوع غير دفترچه‌ای استفاده نمود.

   

  شرايط عمومی بيمه حوادث انفرادی 

  فرم پیشنهاد بيمه حوادث انفرادی  

     دريافت فرم پيشنهاد بيمه اشخاص

      جستجوی نمايندگان

   

  ≈ راهنمای دريافت خسارت

  بيمه پارسيان متعهد است در صورت بروز خسارت احتمالی با جبران آن در اسرع وقت آرامش را برای شما به ارمغان آورد...توضيحات بيشتر

  براي دريافت اطلاعات بيشتر فقط کافيست با 8259-021 مرکز ارتباط با مشتريان بيمه پارسيان تماس حاصل فرماييد.

   

   


  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0