شنبه, 1 مهر 1402


  بیمه‌ مهندسی دوره بهره‌برداری

  بیمه‌ مهندسی دوره بهره‌برداری

  بیمه تمام خطر ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاری بیمه پارسیان Contractor's Plants and Machinery Insurance

  ماشيین آلات و تجهیزات، بخش قابل توجهی از دارايی پیمانکاران و صاحبان پروژه ها را تشکیل می دهند. بیمه تمام خطر ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری، تمام خطراتی که کلیه ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده پیمانکاران در پروژه ها را تهدید می کند، تحت پوشش قرار می دهد (به جز مواردی که در بیمه نامه استثناء شده باشند). در واقع، این بیمه نامه پوشش بیمه بدنه را برای انواع ماشین آلات فاقد پلاک و تجهیزات ثابت مستقر در پروژه ارائه می دهد. شرکت بیمه پارسیان با ارائه بیمه مهندسی تمام خطر ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری این امکان را فراهم ساخته تا هرچه سریعتر ماشین آلات صدمه دیده تعمیر شده و به عملیات اجرا باز گردند.

  بیمه شکست ماشین‌آلات بیمه پارسیان(Machinery Breakdown Insurance (MB

   اين بيمه نامه براي ماشين آلات نصب شده در خطوط توليد كارخانجات صنعتي و توليدي صادر مي شود و در آن، خسارت هاي وارده ناشي از عيوب فني ماشين آلات و تاسيسات را جبران مي نمايد.

  بیمه تجهیزات الكترونيكی بيمه پارسيان(Electronic Equipment Insurance (EE

   تجهيزات الكترونيكی اكثراً داراي حجم كم و ارزش بالايي هستند، در حاليكه آسيب پذير نيز مي باشند. بيمه پارسيان جهت پوشش خسارت وارده به اين تجهيزات، اقدام به ارائه بيمه نامه تجهيزات الكترونيكي كرده است. طي اين بيمه نامه خسارت فيزيكي وارده به دستگاه مانند ضربه، آتش سوزي،‌صاعقه، انفجار، سقوط از بلندي تحت پوشش قرار مي گيرد.

  بیمه‌نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان های مسکونی بيمه پارسيان

   با توجه به وجود برخي ساخت و سازهاي غير استاندارد و متعاقباً ريزش جزئي يا كلي ساختمان ها، شركت بيمه پارسيان با ارائه بيمه نامه عيوب اساسي و پنهان ساختمان هاي مسكوني، هزينه هاي ناشي از ویرانی یا خسارت وارده به ساختمان كه ناشي از طراحي غلط،‌ نظارت غلط و استفاده از مصالح معيوب و غير استاندارد باشد را به مدت 10 سال از تاريخ پايانكار ساختمان تحت پوشش قرار مي دهد. هزينه هاي جلوگیري از توسعه خسارت، پاکسازي محل و برداشت ضایعات نيز مي تواند با پرداخت مبلغ اضافي تحت پوشش قرار گيرد.

  بيمه فساد كالا در سردخانه بيمه پارسيان Deterioration of Stock in (DOS) Insurance

  هدف از ارائه بیمه نامه فساد كالا در سردخانه، پاسخگویی به نیاز اشخاصی است که کالاي خود را در سردخانه‌ها انبار نموده و در قبال فساد کالایشان در اثر شکست یا خرابی ماشین آلات سردکننده، خواستار پوشش بیمه اي می باشند. بيمه پارسيان در قالب بيمه فساد كالا در سردخانه، خسارت هاي وارد به كالاهاي قابل نگهداري در سردخانه را جبران مي نمايد. لازم به ذکر است خريد بیمه شکست ماشین‌آلات پيش نياز خريد بیمه فساد کالا مي باشد.

  بيمه سازه‌هاي تكميل شده بيمه پارسيان(Civil Engineering Completed Risks (CECR

  با توجه به اينكه پروژه هاي مهندسي پس از اتمام عمليات اجرايي و در دوره بهره برداري نيز در معرض حوادث طبيعي قرار دارند، در اين بيمه نامه، سازه هايي مانند سد، پل،‌ تونل، راه، اسكله كه در حال بهره برداري مي‌باشند در برابر خطراتي مانند سيل، طغيان آب، زلزله، ‌نشست زمين، آتش سوزي، انفجار، طوفان، سرما و يخبندان و ... تحت پوشش قرار مي گيرند.

  بيمه عدم‌النفع ناشي از شكست ماشين‌آلات بيمه پارسيان(machinery loss of profit(MLOP

  با در بسياري از موارد، خسارت عدم النفع به مراتب بيشتر از خسارت فيزيكي وارده به ماشين آلات و تاسيسات مي باشد. با اخذ اين بيمه نامه، مي توانيد در صورت توقف خط توليد (ناشي از خسارت) ضرر و زيان عدم توليد خود را از شركت بيمه پارسيان مطالبه كنيد.

  بيمه بويلر و مخازن تحت فشار بيمه پارسيان(Boiler and Pressure Vessels  (BPV

  طي اين بيمه نامه خسارت وارده به بويلر و مخازن تحت فشار و خسارت به اشخاص ثالث و اموال مجاور متعلق به بيمه گزار كه ناشي از انفجار باشد تحت پوشش قرار مي گيرد. 

   

           pdf تمام خطر ماشين‌آلات و تجهيزات پيمانكاري  
           pdf شرايط عمومي شكست ماشين‌آلات  
           pdf شرايط عمومي بيمه نامه عيوب اساسي و پنهان ساختمان  
           pdf  تجهيزات الكترونيكي  
           فساد كالا در سردخانه  
             فرآيند صدور بيمه‌نامه مهندسي  
            دريافت فرم پيشنهاد مهندسي  
              جستجوي نمايندگان  

   

  ≈ راهنمای دريافت خسارت

  بيمه پارسيان متعهد است در صورت بروز خسارت احتمالی با جبران آن در اسرع وقت آرامش را برای شما به ارمغان آورد...توضيحات بيشتر

  براي دريافت اطلاعات بيشتر فقط كافيست با 8259-021 مركز ارتباط با مشتريان بيمه پارسيان تماس حاصل فرماييد.

   


  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0