شنبه, 2 تير 1403

بیمه تکمیلی درمان  بیمه تکمیلی درمان

  بیمه تکمیلی درمان

  ارزشمندترین دارایی هر انسان سلامتی جسم و جان او است. اما هیچ تضمینی مبنی بر تامین سلامت انسان در آینده وجود ندارد. از آنجائیکه افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشکلات اقتصادی که در اثر بیماری های گوناگون اتفاق می افتد می باید تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یکی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه تکمیلی درمان می باشد.

  چرا بیمه درمان تکمیلی، چرا بیمه پارسیان؟

  به هنگام بروز بیماری، نگرانی از دست دادن سلامت بیمار به اندازه کافی برای خود بیمار و اطرافیان وی آزار دهنده است. از طرف دیگر تامین هزینه‌های بستری و اعمال جراحی در بیمارستان‌ها، فشار مالی فراوانی را به آنان وارد می‌نماید. شرکت بیمه پارسیان ضمن آگاهی از نگرانی بیمه شدگان با ارائه پوشش بیمه درمان تکمیلی تلاش نموده تا حداقل، دغدغه هزینه های درمان را از دوش بیماران و خانواده های ایشان بردارد.

  بیمه پارسیان در حال حاضر و در سراسر کشور با بیش از 4000 مرکز درمانی شامل بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز تصویر برداری قرارداد همکاری داشته و بیمه شدگان با ارائه معرفی نامه از شرکت بیمه پارسیان می توانند از خدمات این مراکز بهره مند شوند. بدیهی است بیمه شدگان در انتخاب هر یک از بیمارستانهای کشور آزاد بوده و می توانند مستقیماً به هر بیمارستانی که تمایل دارند، مراجعه کرده و پس از تسویه حساب و پرداخت هزینه های درمانی خود، مدارک پزشکی و صورتحسابهای مربوطه را به شرکت بیمه پارسیان تحویل داده، و هزینه های درمانی پرداخت شده را طبق شرایط بیمه نامه دریافت دارند.

  دوره انتظار بیمه تکمیلی درمان

  مدت زمانی است که در آن بیمه گر متعهد به جبران خسارت بیمه شده نخواهد بود. این مدت در قراردادهای درمان و جهت تعهد زایمان برای گروههای زیر 250 نفر 9 ماه و جهت گروههای 250 نفرالی 1000 نفر 6 ماه خواهد بود ، همچنین دوره انتظار جهت بیماریهای ذیل و برای گروههای زیر 1000 نفر به مدت 3 ماه خواهد بود .

  نازائی، کاتاراکت، استرابیسم، پولیپ و انحراف بینی، سینوزیت، لوزه، جراحی قلب باز، بیماریهای مزمن کلیه، دیسک ستون فقرات، پروستات، واریکوسل، میومکتومی و هیسترکتومی، سیستوسل، رکتوسل، آنتروسل، لیزیک، تعویض مفصل، پیوند قرنیه، کاشت حلزون، واریس، هزینه های درمانی ناشی از حوادث مربوط به ادامه معالجاتی که حادثه قبل از تاریخ شروع اولین پوشش بیمه برای بیمه شده اتفاق افتاده باشد.

  دوره انتظار جهت گروههای بالای 1000 نفر حذف و صرفا بیمه شدگان جدید در این گروه مشمول دوره انتظار خواهند بود .

  بیمه درمان تکمیلی انفرادی

  بیمه درمان تکمیلی خانواده

  اگر دارای شغل آزد هستید و به هر دلیلی از طرف سازمان یا شرکت محل فعالیت خود دارای بیمه درمان تکمیلی نیستید یا کارفرمای کارگاه هایی با تعداد پرسنل کمتر از 50 نفر هستید، این بیمه نامه می تواند به شما کمک کند تا پوشش بیمه ای مورد نیاز خود را تهیه کنید .......  ادامه مطلب

  بیمه درمان تکمیلی گروهی

  بیمه درمان تکمیلی گروهی

   سازمان‌ها و شرکت‌های موفق جهت بالا بردن رضایتمندی کارکنان خود انواع خدمات رفاهی و درمانی را برای آنان فراهم می آورند. زیرا معتقدند که کارکنان در صورت رضایت از کارفرمای خود به سازمان وفادار مانده‌ و در جهت تحقق .......  ادامه مطلب

  بیمه درمان مسافرتی

  بیمه مسافرتی - بیمه درمان مسافرین خارج از کشور

  اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید در نظر داشته باشید، هر لحظه ممکن است حادثه ای رخ دهد و یا بیماری بروز نماید. همچنین لازم است بدانید که بیمه‌ نامه های درمانی صادره در داخل کشور در اکثر موارد هزینه درمانی .......  ادامه مطلب


  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0