سه‌شنبه, 28 فروردين 1403


  بیمه‌نامه‌های دوره احداث پروژه‌های عمرانی و زیربنایی

  بیمه‌ مهندسی دوره احداث پروژه‌های عمرانی و زیربنایی

  بیمه تمام خطر پیمانکاران (Contractor's All Risks Insurance (CAR

  با توجه به ماده 21 شرایط عمومی پیمان که براساس آن پیمانکاران موظفند فعالیت اجرایی خود را بیمه نمایند، تهیه بیمه‌ نامه ‌تمام ‌خطر پیمانکاران برای انجام فعالیت های عمرانی و زیر بنایی که مبنای قراردادی آنها، شرایط عمومی پیمان است الزامی است. بیمه نامه تمام خطر پیمانکاران یک پوشش کامل و جامع در قبال تمامی خسارت های ناشی از خطرات طبیعی و یا با منشاً انسانی در حین ساخت پروژه (از زمان تحویل زمین تا زمان تحویل قطعی پروژه به کارفرما) ارائه می کند. در این نوع از بیمه مهندسی، خسارت های وارده به اشخاص ثالث ناشی از اجرای عملیات نیز پوشش داده می شود. علاوه بر این، دوره نگهداری پس از تحویل موقت پروژه که با عنوان دوره تضمین نیز شناخته شده است، تحت پوشش قرار خواهد داشت.

  پوشش بیمه ای تمام خطر برای پروژه هایی که مبنای قراردادی آنها شرایط عمومی پیمان نیست نیز، قابل ارایه توسط شرکت بیمه پارسیان خواهد بود. پوشش های اضافه متنوع و کامل کننده پوشش بیمه ای، با ارایه کلوزهای عمومی و تخصصی، امکان پذیر خواهد بود.

  بیمه تمام خطر نصب بیمه پارسیان (Erection All Risks Insurance (EAR

  مفاهیم پایه و اصلی در پوشش های ارایه شده در این نوع بیمه نامه کاملاً مشابه با بیمه تمام خطر پیمانکاران است، با این تفاوت که بیمه تمام خطر نصب برای نصب انواع دستگاه ها و نصب تجهیزات نیروگاهی، تاسیسات مخابراتی، لوله کشی خطوط لوله خشکی و غیره به کار می رود. از آنجائیکه یکی از دغدغه های اصلی صاحبان و دست اندرکاران اینگونه پروژه ها، ‌خطرات حین دوره تست و راه اندازی می باشد، خطرات این دوره نیز تحت پوشش بیمه ای قرار خواهد داشت. همچنین در صورت پرداخت حق بیمه اضافی کلوزهای توسعه دهنده پوشش ها نیز قابل ارایه خواهند بود. در این نوع بیمه نامه نیز امکان ارائه پوشش دوره نگهداری (و یا دوره تضمین) پس از تحویل موقت وجود خواهد داشت.

  این بیمه نامه ها محدود به پوشش پروژه های زیربنایی با ماهیت دولتی نبوده و قابل تعمیم به پروژه های بخش خصوصی اعم از حقوقی و حقیقی می باشند.

   
           pdf_icon شرايط عمومي بيمه‌نامه تمام خطر پيمانکاران  
           pdf_ICON شرايط عمومي بيمه‌نامه تمام خطر نصب  
            فرآيند صدور بيمه‌نامه مهندسي  
            دريافت فرم پيشنهاد مهندسي  
              جستجوي نمايندگان  

   

  ≈ راهنمای دریافت خسارت

  بیمه پارسیان متعهد است در صورت بروز خسارت احتمالی با جبران آن در اسرع وقت آرامش را برای شما به ارمغان آورد...توضيحات بيشتر

  برای دريافت اطلاعات بيشتر فقط کافيست با 8259-021 مرکز ارتباط با مشتريان بيمه پارسيان تماس حاصل فرماييد.

   


   

   

  6.1.7.0
  گروه دورانV6.1.7.0